Вторник, 30.04.2024, 02:35

Мирчанська гімназія

Загальна характеристика школи

Загальна характеристика

Мирчанська гімназія є у комунальній  власності Дубриницької сільської ради Ужгородського району Закарпатської області. Управління та фінансування здійснюється  відділом освіти , культури,      сім'ї, туризму,   молоді  та  спорту Дубриницької сільської ради Ужгородського району Закарпатської області,  якому делеговані відповідні повноваження. ЗЗСО розміщений у Будинку культури і функціонує з 1992 року, земельна ділянка, на якій  знаходиться школа, має площу 4300 м2.

Рішенням сесії Дубриницької сільської ради Ужгородського району Закарпатської області (2 сесії VIII скликання) від 26 січня 2021 року « Про зміну засновника, назв закладів загальної середньої освіти та затвердження Статутів у новій редакції закладів загальної середньої освіти Дубриницької сільської ради»

Змінено засновника Мирчанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Великоберезнянської районної ради Закарпатської області  шляхом виключення зі складу засновників Великоберезнянську районну раду Закарпатської області( код ЄДРПОУ 25436431) та включення Дубриницьку сільську раду Ужгородського району Закарпатської області (код ЄДРПОУ 04351179) до складу засновників.

Також змінено назву Мирчанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Великоберезнянської районної ради Закарпатської області  на Мирчанська гімназія Дубриницької сільської ради Ужгородського району Закарпатської області. Скорочена назва – Мирчанська гімназія.

Затверджено Статут в новій редакції: Мирчанської гімназії Дубриницької сільської  ради Ужгородського району Закарпатської області.

Також виконавчим комітетом Ужгородської  міської ради  05.02.2021 року сформовано виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань на Мирчанську гімназію Дубриницької сільської ради Ужгородського району Закарпатської області (код ЄДРПОУ 26326167). А саме: здійснено заходи, необхідні для внесення змін до установчих документів закладу та реєстрації Статуту в новій редакції відповідно до вимог чинного законодавства. Також виготовлено кутовий штамп та печатку  відповідно до зміненої назви та засновника ЗЗСО.

«  Апрель 2024  »